Vrouw met scootmobiel te water langs het Zwin

10 okt 2026 | Emmeloord

Een vrouw is zaterdag rond 11:15 uur met haar gloednieuwe scootmobiel te water geraakt langs het Zwin in Emmeloord.

De vrouw reed over het voetpad en raakte door een grote hobbel in het pad de macht over het stuur kwijt. Vervolgens belandde ze met scootmobiel en al in het water rondom park West.

De buurman van de vrouw fietste achter de scootmobiel en zag alles gebeuren. De man en een getuige wisten de vrouw uit het water te halen. De vrouw was net niet kopje onder gegaan. Eenmaal op de kant werd 112 gebeld.

Goed vanaf gekomen
Ambulancepersoneel heeft de vrouw nagekeken. Naar omstandigheden gaat het goed met haar. Op een wond aan een been na, liep de vrouw geen letsel op. Ze was wel onderkoeld. Mevrouw is naar huis gebracht om op te warmen en bij te komen van de schrik.

Op de kant getrokken
De politie, omstanders en toevallig passerende brandweerlieden hebben de scootmobiel uit het water getrokken. De vrouw had de driewieler net een week in bezit, aldus de buurman. Waarschijnlijk is de scootmobiel niet meer te gebruiken. De leverancier heeft het apparaat opgehaald.

Vaker dezelfde ongelukken
Rondom het park zijn vaker scootmobielen en rolstoelen uit koers of te water geraakt. In het voetpad langs de Zwin en Pilotenweg zitten meerdere hobbels, welke worden veroorzaakt door boomwortels.

Gerelateerd nieuws