Vaatwasser in brand bij De Ketting

Emmeloord – De hulpdiensten zijn vrijdag 25 februari rond 22:00 uur gealarmeerd voor een keukenbrand in de Lange Nering.

Een vaatwasser van lunchroom en snackbar De Ketting vatte door nog onbekende oorzaak vlam. Het personeel was nog bezig met het schoonmaken van de zaak waardoor de brand snel werd opgemerkt. Men deed een bluspoging. Hierdoor kon de beginnende brand zich niet uitbreiden en bleef de schade beperkt.

Toen de brandweer ter plaatse kwam was de brand al uit. De brandweerlieden hebben een nacontrole gedaan en de zaak geventileerd. Vervolgens kon men weer huiswaarts keren.




Laat een reactie achter

Reactie:



Tips

Regio25.nl krijg niet alles mee, ziet u iets gebeuren? Bel dan altijd eerst 112. Wij horen het ook graag als er wat is gebeurt bij u in de buurt, u kunt ons bereiken via 0611641949.
©2011 - 2023 Regio25.nl - Disclaimer