Brand in woning na blikseminslag

Espel – Op maandag 22 juni trokken felle buien over de Noordoostpolder heen. Meerdere malen was hier ook een klap onweer bij te horen. Alleen ging het er bij een woning aan de Espelerweg wat heftiger aan toe. Daar sloeg de bliksem in waardoor brand ontstond.

Rond 15:00 uur werden de bewoners van een woning net buiten Espel opgeschrikt door een harde klap. Bij de meterkast bleek de bliksem te zijn ingeslagen. Ook was hierbij een kleine brand ontstaan. Direct werd 1-1-2 gebeld en de hulpdiensten gewaarschuwd. De bewoners hebben met een brandblusser het brandje onder controle kunnen krijgen.

De brandweerlieden kwamen even later ter plaatsen en hebben een nacontrole uitgevoerd. Ook werd de woning met een ventilator geventileerd. Hierna kon men weer huiswaarts keren. Er raakte niemand gewond bij het incident.




Laat een reactie achter

Reactie:



Tips

Regio25.nl krijg niet alles mee, ziet u iets gebeuren? Bel dan altijd eerst 112. Wij horen het ook graag als er wat is gebeurt bij u in de buurt, u kunt ons bereiken via 0611641949.
©2011 - 2023 Regio25.nl - Disclaimer